top of page
hakkimizda

Tekno Elektronik Spor Aletleri, tüm marka ve modellere yönelik teknik destek hizmeti sayesinde koşu bandı tamiri konusunda Türkiye pazarının liderleri arasında yer almaktadır. Teknolojik yenilikleri yakından takip etmesi; yeni servislerin yaratılması, lokalleştirilmesi ve spor aletleri teknikleri konularında sahip olduğu bilgi birikimi ve yenilikçi servislerin geliştirilmesi konusundaki kabiliyetleri firmayı sektöründe lider firmalardan biri haline getirmiştir. 

Tekno Elektronik Spor Aletleri, dünya spor malzemeleri pazarında tanınmış ve saygı duyulan bir yere ulaşmayı hedeflemektedir. Daha geniş bir müşteri kitlesine ulaşmak amacıyla, firmamız aynı sektörden ya da farklı sektörlerden bir çok firma ile ulusal ve uluslar arası düzeyde işbirlikleri yapmaktadır. Tekno Spor Aletleri, spor malzemeleri sektöründe lider bir çok firma ile çözüm ortaklığı kurmuş olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Koşu bandı tamiri ikinciel spor aleti alım ve satımı öncelikli konumuzdur.

Koşu bandını tüm parçalarının bir görevi vardır, bunların ne işe yaradığını öğrenmenize gerek yoktur aslında ama basitçe ne olduğunu bilmeniz sizin yanlış yola girmenizi engeller.Basit bakımları yapmanız için bir mühendis diplomasına sahip olmanızı da gerektirmez.Öncelikle, Koşu bandı, artı özellikleri olan bir taşıyıcı sistemdir.Anahtar elemanlar ise, motor ve sürücü sistem, bant, silindirler, deck/zemin, iskelet, ekran ve elektronik devre kartlarıdır.Ekran ve özellikleri satın alma kararını etkileyen son grup parçalardır.
ezgif.com-gif-maker (46).webp
ezgif.com-gif-maker (9).webp
Firmamız, müşterilerine koşubantlarını daha randımanlı şekilde kullanabilmeleri için tüm marka koşu bantlarında teknik destek, bakım ve motor modifiyelerine kadar (DC sistemli koşu bantlarınının AC sistemli koşu bantlarına dönüştürülmesi) tüm hizmetleri sunmaktadır. Tekno Elektronik Spor Aletleri, dünya spor malzemeleri pazarında tanınmış ve saygı duyulan bir yere ulaşmayı hedeflemektedir. 
ezgif.com-gif-maker (41).webp
ezgif.com-gif-maker (19).webp
kardio
Gerek elektronik gerekse mekanik tamir ve bakım servisliğinde öncü durumunda olan, örnek alınan özel servis hizmetini başarı ile yapan anlayışın,işini severek yapan düşüncenin bir neticesidir.Koşu bandı tamiri ,yakında olan bir tamirciye değil,koşu bandı tamirinde profesyonelce çalışan firma bazında çalışan ciddi teknik ekibe yaptırılmalıdır.,,,,
ezgif.com-gif-maker (45).webp
Tekno Elektronik Spor Aletleri

Güzeloba mah.2212 sok.N0=4 Muratpaşa

Antalya 07230

Gsm : 0531 714 92 70

kecgym@hotmail.com

ezgif.com-gif-maker (33).webp
Koşu bandı tamirinde servis yetkililerimizin , tespit ettiği , arızalara sebep olan basit hataları servis çağırmadan önce, yetkiliye bildirerek ön bilgi almalı ve kontrolünü sağlamanız koşu bandınızın daha sağlıklı ve uzun süre kullanımını sağlar. Kesinlikle koşu bandı yağı kullanınız . Nasıl yağlandığı ne kadar sürede yağlama gerektiğini merak eden ve de bilmeyen çok . Nasıl ve ne şekilde yağlanması gerektiğini teknik bilgiler sayfamızdan öğrenebilirsiniz..
bottom of page